Karnawał 2016 - Nieprzetarty Szlak Praga Południe

Przejdź do treści

26 i 27 stycznia 2016 zabawa karnawałowa w Klubie LEKKOŚĆ BYTU

Dnia 26 stycznia bawiliśmy się na zabawie karnawałowej w klubie Znośna Lekkość Bytu,  prawdziwa impreza ucieszyła wszystkich harcerzy - bawiliśmy się świetnie! w zabawie brali udział harcerze z następujących drużyn :427 WDH Kordeckiego, 421 WDH Bełska, 293 WDH Różana i 419 WDHiGZ Przedwiośnie. Podczas imprezy były konkursy i zabawy prowadzone przez  293 WDH NS „Różana Piechota”  m.in. taniec powitalny, taniec z gwiazdami, taniec z balonami, slalom z piłeczkami, malowanie bałwana z zamkniętymi oczami i wiele innych ciekawych konkurencji.
 Na szóstkę spisał się również DJ!!! MUZYKA WRĘCZ PORYWAŁA DO TAŃCA a w między czasie przewidziany był również poczęstunek 
i zimne napoje:)
W dniu 27 stycznia odbył się - tak długo oczekiwany przez wszystkich harcerzy Namiestnictwa Nieprzetartego Szlaku- bal karnawałowy. Bawiliśmy się trzeci raz z rzędu w klubie „Lekkość Bytu” przy ul. Lubelskiej na Pradze.
W balu uczestniczyły  drużyny:  2 WDH z Leszna, 161 WDH ze Skaryszewskiej, 162  WDH z Falenicy, 255 WDH z Namysłowskiej, 425 WDH  z Weterynaryjnej, 111  WDHiGZ z Paska, 244 WDH z Miedzeszyna.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00. Przybyłych gości powitała druhna Małgorzata Kubat ze Szczepu 111 WDHiGZ, która prowadziła konkursy taneczne podczas dyskoteki.
Zabawę rozpoczęliśmy od integracyjnego tańca, podczas którego musieliśmy wykazać się umiejętnością słuchania wskazówek druhny i szybkością wykonywania zawartych w nich poleceń dotykania poszczególnych części ciała: nosa, ucha, kolana. Było dużo śmiechu, bo często myliła nam się kolejność.
Podczas imprezy odbywały się także inne konkursy, w których wszyscy chętnie brali udział. Był taniec z kapeluszami, taniec z balonem i na gazecie oraz „komórki do wynajęcia”. Każdy uczestnik konkursu otrzymywał cukierka, a zdobywcy I, II, i III miejsca lizaki, batony i opakowanie Mamby. Niezrównani w zdobywaniu miejsc na podium byli harcerze z 244 WDH i harcerki z 162 WDH.
Podczas balu towarzyszył nam DJ, dzięki czemu bawiliśmy się przy doskonałej muzyce.
W trakcie zabawy mogliśmy także wzmocnić swoje nadwątlone tańcami i konkursami siły słodkim kawałkiem ciasta i orzeźwiającym sokiem.
Bardzo miło spędziliśmy czas na wesołej zabawie w gronie przyjaciół z harcerskiego szlaku. Już od chwili zakończenia balu oczekujemy na następny rok i kolejne karnawałowe spotkanie.
Wróć do spisu treści