2010 - Przegląd - Nieprzetarty Szlak Praga Południe

Przejdź do treści
regulamin do pobrania
pobieranie regulaminu

Przegląd Twórczości Artystycznej Środowisk Nieprzetartego Szlaku 2012r.

Dnia 4 czerwca 2012r. w Sali Kinowej „Pod Kopułą” w Ministerstwie Gospodarki odbyło się podsumowanie Przeglądu Artystycznego Środowisk „Nieprzetartego Szlaku”.
W tym roku Przegląd odbył się pod hasłem „Ze sportem za Pan Brat”Sala  „Pod Kopulą” licznie zgromadziła dzieci i młodzież z drużyn harcerskich, gromad zuchowych, stowarzyszeń i ognisk wychowawczych. W spotkaniu uczestniczyli także Namiestnicy Nieprzetartego Szklaku Hufca ZHP Praga-Południe, Dyrektorzy Placówek, wizytatorzy, nauczyciele, wychowawcy, druhowie, wolontariusze, sponsorzy a także Przyjaciele Rady Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski. Imprezę prowadził hm. Adam Sikoń – Namiestnik Drużyn Nieprzetartego Szlaku. Przywitał zgromadzonych gości po czym przedstawił porządek uroczystości. Poinformował, iż zuchy i harcerze przygotowują się do festiwalu przez cały rok szkolny, a nasze spotkanie jest podsumowaniem ich ciężkiej pracy. Uczestnicy zgłaszali się do konkursów tańca, pląsów i teatrzyków, składali prace plastyczne.

W pierwszej części uroczystości na scenie wystąpiła Paulina Czapla – uczestniczka znanego programu telewizyjnego X Factor. Pani Paulina swoim pięknym głosem rozbawiła publiczność. Pożegnano ją gromkimi brawami i podarunkami wykonanymi przez środowiska.
W dalszej części zuchy i harcerze z poszczególnych środowisk przedstawili swój program artystyczny. Podczas występów publiczność bawiła się, tańczyła i śpiewała w rytm piosenek, tańców i pląsów. Tematyką przewodnią były zbliżające się Mistrzostwa Euro 2012. Na zakończenie festiwalu każde środowisko otrzymało worek nagród, a także napoje i słodycze. Dla dzieci i młodzieży był to wspaniały dzień, na ich twarzach malował się uśmiech. Radość i emocje jakie towarzyszyły temu wydarzeniu na długo pozostaną w naszej pamięci.


Mikielska Urszula
Rogowska Jolanta
WDH 421


Nasz miły gość uświetnił Finał Przeglądu 2012
Wybrani uczestnicy Przeglądu 2012
Wróć do spisu treści